Lakiery wodne do użytku zewnętrznego

Podkłady bezbarwne

UREFOND 120


Lakier podkładowy o wysokiej przejrzystości na bazie wody, dobrze wyrównuje i kryje powierzchnię. Nakładany przez polewanie lub zanurzenie.


IDROFOND TX 610


Bezbarwny lakier podkładowy wodny do użytku zewnętrznego. Bardzo trwały i dobrze kryjący. Produkt najwyższej jakości. Możliwe użycie wody jako rozcieńczalnika, maksymalnie 10%.


Podkłady kryjące

IDROFOND 520 BIANCO EST


Biały lakier podkładowy na bazie wody do użytku zewnętrznego o bardzo szybkim działaniu, doskonale wyrównuje i kryje. Dostępny również w kolorze zielonym RAL 6005 i brązowym RAL 8017.


IDROFOND 180 BIANCO EST


Biały lakier podkładowy na bazie wody do użytku zewnętrznego. Szybko schnie, dobrze wygładza i kryje.


Lakiery nawierzchniowe bezbarwne

IDROMAT 520TX


Bezbarwny lakier nawierzchniowy do użytku zewnętrznego, szybko schnie i charakteryzuje się dobrą tiksotropią i dużą przejrzystością. Dobrze kryje. Dostępny w różnych skalach połysku.


IDROMAT 520 FRUMENTO 747 z 30-50 gloss


Lekko barwiony lakier nawierzchniowy na bazie wody do użytku zewnętrznego. Dobrze kryje, przylega, bardzo przejrzysty i szybko schnie. Daje doskonałą odporność na czynniki atmosferyczne. Produkt najwyższej jakości.


IDROMAT 180 TX


Lakier nawierzchniowy na bazie wody do użytku zewnętrznego. Szybko schnie, o dużej tiksotropii, dobrze kryje i charakteryzuje się dużą przyczepnością. Dostępny w różnych skalach połysku.


IDROMAT 180 FRUMENTO 747 z AV 30-50 gloss


Lekko barwiony lakier nawierzchniowy na bazie wody do użytku zewnętrznego. Dobrze kryje, przylega, szybko schnie i charakteryzuje się dużą przejrzystością.


Lakiery nawierzchniowe kryjące

IDROPAC 520 BIANCO EST


Biały lakier nawierzchniowy na bazie wody doskonale kryje i wyrównuje. Charakteryzuje się dużą tiksotropią. Szybko schnie, nie żółknie. Dostępny z połyskiem 30 i 50 gloss.


IDROPAC SERIE COLORATO


Półmatowy lakier nawierzchniowy na bazie wody z pigmentami o doskonałej tiksotropii, idealnie kryje, wyrównuje i szybko schnie. Dostępny z połyskiem 30 gloss.


IDROPAC 180 BIANCO EST


Biały jednoskładnikowy lakier nawierzchniowy. Bardzo szybko schnący, doskonale kryjący i przylegający. Dostępny w różnych skalach połysku.

Scroll to top